Húsvét...
2015.03.07 10:40Mindjárt itt van a húsvét!!! :) Ezért úgy tervezzük, hogy a weboldalon egy kis nyereményjátékot szervezünk. Még nincs teljesen megtervezve, de megígérjük, jó lesz(vagy nem :D).
Minden esetre is, a nyuszi már úton van, és hozza a sok szép, fincsi csokitojást. De nem csak a nyuszi jöhet ám! A locsolók is. Szóval aztán spórolni azokkal a piros tojásokkal! :) De azon kívül még mi jöhet? Jöhet még valami, az tuti. Megvan! A T.I.CS. nyereményjátékával is tudtok nyerni pár nemtudommit! :D De valamit biztos.... Addig is egyet mondhatunk: Védd a természetet! :)